Nilüfer/BURSA

+90 224 272 02 27

info@caslog.com.tr

Lojistik

Karayolu Taşımacılığı Komple Lojistik Taşımacılık (FTL)

karayolu taşımacılığı komple taşımacılık lojistik 2

Karayolu Lojistik Taşımacılığı Komple Taşımacılık (FTL)

Komple taşımacılık diğer adıyla FTL taşımacılık, karayolu taşımacılığı hizmetleri içerisinde en çok bilinen lojistik taşımacılık yöntemlerinden biri haline geldi. Nakliyat hizmetleri kapsamında çok sık tercih edilir. Komple taşımacılığın özellikleri, süreleri fiyatları diğer lojistik yöntemlerine göre farklılık gösteriyor. Bu yazımızda Komple Taşımacılık (FTL) yönteminden bahsedeceğiz.

Karayolu Taşımacılığı Komple Taşımacılık Nedir?

Karayolu lojistik taşımacılığı hizmetlerimiz arasında bulunan komple taşımacılık (FTL) mevcuttur. FTL “Full Truck Load” bir şirkete ait olan taşınırın tamamının tek bir nakliyat aracına yüklenerek nakliyesine verilen isimdir. Bazı yerlerde FTL olarak geçmesinin nedeni ingilizcede “Full Truck Load” olarak yazılması ve bunların baş harflerinin birleşmesinden oluşuyor.

Lojistik hizmetleri arasında en çok tercih edilen hizmetlerden biri olmasının nedenini hızlı olmasıdır. Çünkü güvenli olması ve fiyatlarının da makul olması Karayolu taşımacılık sektörünü vazgeçilmez hale getirmiş ve Caslog Transport lojistik olarak bu hizmeti eksiksiz olarak yapmaya çalışmaya devam ediyoruz. Komple taşımacılık hizmetinde taşınırlarınız aktarma ve başka yükler bulmak için bekleme gibi zaman kaybeden konular ile uğraşmaz. Direkt olarak adresine teslim edilir. Karayolu nakliyat kategorisinde  sık tercih edilmesinin bir diğer nedeni de budur.

karayolu taşımacılığı komple taşımacılık lojistik

Karayolu Taşımacılığı FTL Avantajları

Komple taşımacılık, karayolu taşımacılığı seçenekleri arasında en hesaplı taşımacılık yöntemlerinden en önemlisidir. Lojistik ihtiyacınızı komple taşımacılık yöntemi ile çok makul fiyatlara çözüme kavuşturma şansınız var. Ama unutmamak gereken şey aracı tamamen dolduracak kadar taşınırınızın olmasıdır. Bu nedenle aracı dolduracak kadar yükünüz olduğu takdirde komple taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu sistemde aktarma, yük bulma için bekleme gibi sorunlar olmaz. Bundan dolayı yükleriniz çok hızlı bir biçimde adreslerine ulaşır. Komple taşımacılık hızlı bir taşımacılık hizmetidir.

FTL hizmeti size çeşitlilik sunar. Yasal prosedürler kapsamında içerik fark etmez ve tüm taşınırlarınızı FTL ile adreslerine ulaştırabilirsiniz. Ayrıca aktarma ve bunun gibi zaman kaybettiren unsurlar olmadığı için ürünleriniz zarar görmeden teslim edilir.

Cas Lojistik olarak sizlere bu hizmeti dürüstlük, adil fiyatlandırma ve maksimum kalite ile sunuyoruz. Dilerseniz buraya tıklayarak teklif alabilirsiniz. 

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.