Nilüfer/BURSA

+90 224 272 02 27

info@caslog.com.tr

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı; Doğru zamanda en uygun navlunu birleştirerek ve uzmanı olduğumuz Ortadoğu hattında karayoluyla ihraç, ithal ve transit emtialarınızı hem komple, hem de parsiyel olarak taşıyoruz.

Yükünüzün boyutu ve frekansı ne olursa olsun mutlaka size uygun bir çözüm ile geliriz.

Tüm Ortadoğu coğrafyasında geniş acente ağı ile hizmet veren firmayız. Firmamız, müşterilerimizin tüm nakliye ihtiyaçlarına cevap vermek ve çözüm sağlamak üzere yapılanmıştır. Çünkü Caslog Katma değeri yüksel hizmetler üretmektedir. Bu nedenle alternatif taşıma seçenekleri ile gerçekleştirebildiğimiz operasyonlarımız sayesinde farklı yüklere, rotalara ve ülkelere göre özel çözümler üretebiliyoruz.

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Komple taşımacılık, en bilinen ve en yaygın şekilde kullanılan taşımacılık yöntemlerinden bir tanesidir. Kolay bir seçenek olduğu için sıkça tercih edilmektedir. Çünkü Cas Lojistik olarak sizlere bu hizmeti dürüstlük, adil fiyatlandırma ve maksimum kalite ile sunuyoruz. 

Parsiyel taşımacılık, parça yük taşımacılığıdır. Temel taşımacılık yöntemlerindendir. Komple taşımacılıktan sonra en ekonomik taşıma modelidir. Parça yüklerinizi özenle taşıyoruz. Bizimle iletişime geçin.

-25 Dereceden +18 dereceye kadar sıcaklık kontrolü gerektiren taşıma hizmetleri sunmaktayız. Sonuç olarak güçlü altyapımız sayesinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Tehlikeli madde taşımacılığı (ADR) hususunda tüm belgelere sahip olan firmamız ve uzman şoförleri ile en güvenli hizmeti size sunar.

Ülke kısıtlaması olmayan bu taşımalarda Ortadoğu’da hizmet vermekteyiz. Geniş ağımız ile gerçekleştirebildiğimiz operasyonlarımız ve bu anlamda farklı yüklere, rotalara ve ülkelere göre özel çözümler üretebiliyoruz. Ekiplerimiz işlemlerinizin sorunsuz yönetilmesini sağlar.

Multimodal taşımacılık, farklı  araçlar ya da üniteleriyle birden fazla taşıma çeşidi sunularak yapılan bir taşımacılık hizmetidir. Caslog Lojistik düzenli bir şekilde yükleme, taşıma ve boşaltma olanağının yanı sıra, kolay takip hizmetini de sunar.

Müşterilerimizin ağır yüklerini taşımak amacıyla oluşturduğumuz bir seçenektir. Bu seçenek ile ağır yük taşımacılığını başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ekspres minivan taşımacılık hizmetimiz ile en hızlı şekilde taşınırlarınızı yerlerine ulaştırıyoruz. Modern araçlar, profesyonel kadro ve maksimum hız ile bu hizmeti sağlıyoruz.