Nilüfer/BURSA

+90 224 272 02 27

info@caslog.com.tr

Deniz Yolu Taşımacılığı

Dünya ticaretinin taşınmasının en büyük kısmı deniz yolu taşımacılığı ile gerçekleşmektedir. Her türlü yüke uygun çözümlerimiz ile hizmet verebildiğimiz bu alanda, komple ya da parsiyel konteyner taşımalarının yanı sıra, ağır yük olarak adlandırılan proje taşımalarını da gerçekleştirebiliyoruz. Çünkü uzman ekibimiz, konteyner dolumu ve boşaltımı, hızlı fiyatlandırma gibi konularda esnek çözümler sunmaktadır.

Sonuç olarak, Uluslar arası dağıtım zinciriniz için etkili ve güvenilir çözüm sunmaktayız. Ortağınız olan firmamız ve yılların verdiği deneyim ile tüm denizaşırı nakliyelerinizi başarı ile yerine getirmektedir.

Deniz Yolu Taşımacılığı

DEPOLAMA: CAS LOJİSTİK olarak gerçekleştirdiğimiz taşımaların kalitesi kadar depolama faaliyetlerine de önem veriyoruz. İstanbul ve Bursa’da bulunan serbest ihracat depolarımızda etkin depolama hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin ana faaliyetlerine odaklanmalarına yardımcı oluyoruz. Dolayısıyla müşterilerimizden gelecek taleplere göre ürünleri paketleme, ambalaj tedarik etme, etiketleme, istifleme ve tasniflerini sağlıyoruz.

TRANSİT TAŞIMALAR: Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler içerisinde önemli bir paya sahiptir. Çünkü transit taşımalardaki yenilikçi ve çözümsel lojistik anlayışımızla 3. Ülkeler arası yapılan taşımaları da sorunsuz gerçekleştirebilmekteyiz.

Dünya’nın herhangi bir ülkesinden Ortadoğu’ya sevk edilecek malzemeleriniz ve üretimleriniz uzman teknik personellerimiz tarafından en uygun rota ve maliyet analizleri yapılarak direk ya da aktarmalı olarak nihai destinasyonuna ulaştırılmaktadır.

Deniz Yolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Cas Lojistik olarak full konteyner yüklerinizi, tüm dünyaya güvenli ve uygun maliyetlerle taşıyoruz. Bu nedenle çeşitli ekipman türleri kullanarak tüm mal cinslerine özel çözümler sunuyoruz.

Dünyanın çeşitli bölgelerine parsiyel konteynerlarınızı profesyonel ekibimiz ile güvenle taşıyoruz. Bizim önceliğimiz diğer hizmetlerimiz de olduğu gibi önceliklerimiz müşteri memnuniyetidir.

Limana gelen konteynerlerin, eşya ya da ürün sahibinin isteği üzerine istasyona alınarak içlerinin boşaltılması, emtianın eşya sahibine teslimi veya ambara stok edilmesi gibi işlemlerin tamamını kapsayan hizmetimizdir.

Deniz yolu taşımacılığında toplama ve dağıtım hizmetini Caslog Lojistik ve Transpot güvencesi ile size sunuyoruz. Yüksek tecrübe ve kaliteli yönetim anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

Cas Lojistik olarak gümrüklerde profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.

Fiyatlandırma konusunda müşterilerimizle empati yapıyor ve en uygun fiyatı en hızlı şekilde çıkarmaya gayret ediyoruz.