Nilüfer/BURSA

+90 224 272 02 27

info@caslog.com.tr

Havayolu Lojistik Taşımacılık

Genellikle acil ve önem arz eden yükler için tercih edilen havayolu lojistik taşımacılığı en güvenilir ve en hızlı çözümdür. bu nedenle uzun yıllar boyunca geliştirdiğimiz değerli acente şirketlerimiz var. Bu şirketlerimiz ile iyi ilişkilerimiz sayesinde havayolu taşıma hacmimiz her geçen gün artmaya devam ediyor.

Serviste, Sürede, Maliyette Doğruluk :

Havayolu taşımacılığı, doğru servisi doğru süre ve maliyette hızlı bir biçimde sunmayı gerektirir. Bu nedenle tüm operasyonlarımızda bu ilkeye göre hareket ediyoruz. Çünkü CAS LOJISTIK olarak konusunda uzman ekibimiz ile birlikte gerek ihracatta ve ithalatta her boyutta yükünüzün taşınma sürecini etkin bir biçimde yönetiyoruz. Teklif verilmesinden fiili gönderimin yapılmasına ve yükün nihai varış noktasına teslim edilmesine kadar geçen tüm süreçler için en doğru çözümleri üretiyoruz.

Havayolu Lojistik Taşımacılık

Havayolu Taşımacılığında Danışmanlık Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin önceden öngöremediği konularda lojistik danışmanlık hizmeti veriyoruz. İthalat ve ihracat işlemlerinde nakliye tekliflerinin firmalar adına toplanması ve gümrükleme işlemlerinde oluşan masraf, vergi ve harçların önceden hesap edilmesi. Ürünlerin Transport ve ihracından önce oluşabilecek depolama ihtiyaçları için uygun depo seçimi ve ithalatından sonra depolanmasının sağlanması, ambalajlama etiketleme gibi konularında destek verilmesi ve bunun gibi ihtiyaçlarının en etkin çözümler ile hizmet veriyoruz. 

Sonuç olarak Caslog Transport Lojistik ve Taşımacılık Şirketi, alternatif alanlarda sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Çünkü önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güvenlik olmuştur. 

Havayolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Havayolu taşımacılığında toplama ve dağıtım hizmetini Cas Lojistik güvencesiyle size sunuyoruz. Yüksek tecrübe ve kaliteli yönetim anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet sağlıyoruz.

Fiyatlandırma konusunda müşterilerimizle empati yapıyoruz ve en uygun fiyatı en hızlı şekilde çıkarmaya gayret ediyoruz.

İzleme ve takip hizmetimiz sayesinde taşınırlarınızın takibini kolayca yapıyoruz. Nakliyenizin ve ürünlerinizin durumları hakkında sizleri bilgi sahibi ediyoruz.

Tehlikeli madde taşımacılığı ve lojistiği hususunda tüm belgelere sahip olan firmamız profesyonel ekibi ile en güvenli havayolu taşımacılık hizmetini adil fiyat politikası ile size sunar.

Full yada yarı charter olarak hizmet sağlıyoruz.

Havayolu sigortamız ile taşınırlarınız güvenle adreslerine teslim edilir. Olası olumsuz bir duruma karşı taşınırlarınız sigorta kapsamında değerlendirilir.