Nilüfer/BURSA

+90 224 272 02 27

info@caslog.com.tr

Değerlerimiz

Dürüstlük

Dürüstlüğün karşılıklı güven duygusunu geliştirdiği bir gerçek. Bu yüzdendir ki tüm işlerimiz de dürüstlüğü temel politikalarımız arasında tutuyoruz. Her zaman bu ilkeye göre hareket ederek, müşterilerimiz ile sıkı bir bağ kuruyoruz Tüm koşullarda ve iş süreçlerinde dürüst ve ahlaki ilkelere saygılı davranarak güvenilirliğimizi sürekli kılıyoruz.

Açıklık

Her gün her saat ulaşılabilirlik sorun ve ihtiyaçlara karşı anında çözüm bulabilmek sektörümüz için oldukça önem verilen bir olgudur. Bunun içinde işimizi ve görevlerimizi sahipleniyoruz. İletişim kanallarımızı sürekli açık tutarak, kayıpları en aza indiriyor bu sayede sektörümüzde fark yaratıyoruz.

Şeffaflık

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla olan iletişimimizde karşılıklı güven ve şeffaflık her zaman ön plandadır. Günlük görevlerimizi yerine getirirken  veya müşterilerimizin problemlerine çözüm üretirken tüm süreçlerin şeffaf olması için, anlık bilgi ve veri alışverişini önemsiyoruz.

Kalite

Lojistik süreçler içerisinde gerek altyapı gerek çevresel etkenlerden kaynaklı birçok problem doğabilirken, bunlara en etkili çözümü üretmek esas görevlerimiz arasında yer almaktadır. Bu yüzden, tüm işlemlerimizi gerçekleştirirken kaliteyi ön planda tutuyoruz. Tüm iş yükümlülüklerimizde en iyi ve en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Bilgi Güvenliği

Kurumsal bilgiyi en değerli varlıklarımızdan biri olarak görüyoruz. Edindiğimiz verilerin korunmasına azami önemi gösteriyor ve bu verilerin yalnızca müşterilerimizin, iş ortaklarımızın lehine olabilecek çalışmalarımızda iletişime geçilmesi için kullanıyoruz. Bilgi güvenliğinin farkındalığını artırmak için iş arkadaşlarımıza bilgiler veriyoruz.

İşimiz... Geleceğimiz...